Irmak Bilgisayar Telefon
Irmak Bilgisayar Whatsapp

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz Dijital Reklam

HİZMETLERİMİZ

Irmak Bilgisayar olarak hizmet vermekten onur duyarız.


Dijital Reklam

Google Ads Reklamları ile en doğru hedef kitlenize ulaştırır, rekabet ortamlarında maliyetinizi minimuma indiririz.

Günümüz dijital dünyasında, Google’ın reklam ağı hizmeti olan Ads ile ürün veya hizmetlerinizi geniş kitlelere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bütçe ile ürün veya hizmet grubunuzla alakalı olan anahtar kelimeler aracılığıyla en etkili şekilde google arama motorunda varlığınızı sürdürebilir veya geliştirebilirsiniz. İşletmeler için Google Ads reklamları, dijital pazarlama stratejinizin çalışmalarını toplayacağınız en önemli halkasıdır.

Günümüzde dijital reklamcılığın göz bebeği olan Google Ads ile, rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Kurumsal Google Partners üyesi ve Web Tasarım Sistemleri olarak, Google Ads konusundaki tecrübelerimiz ile sizlere en etkili reklam stratejilerinizi geliştirebilmeniz için profesyonel çözümler sunuyor ve etkili reklamlar verebilmeniz için çalışmalarımızı yaparken aynı zamanda yönetimi, takibi ve optimize edilmesini de üstlenerek sizlere detaylı raporlar sunuyoruz.

Eğer sizin de profesyonel bir Google Ads Reklam Yönetimi hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım, reklam ve pazarlama ekibimize bırakmaktır.