Irmak Bilgisayar Telefon
Irmak Bilgisayar Whatsapp

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz Bakım ve Onarım

HİZMETLERİMİZ

Irmak Bilgisayar olarak hizmet vermekten onur duyarız.


Bakım ve Onarım

IT sorunlarınız ile alakalı en uygun çözümler sunar ve iş devamlılığınızı maksimum seviyede tutarız.

Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve yayılmaktadır. Bununla birlikte teknolojik aletler de farklı ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmektedir. Geçmişte bu aletler sayılı iken, günümüzde bu sayı oldukça fazla oranlardadır. İnternet kullanım alanının artması ile özellikle PC kullanımı hızla yayılmaktadır. Günümüzde internet evlerde, iş yerlerinde, okullarda ve doğal olarak insanların yaşadıkları her yerde kullanılmaktadır. Bu nedenle PC kullanımı da internet kadar her yere yayılmış durumdadır. PC de diğer teknolojik aletler gibi zaman zaman bozulmalara neden olabilmektedir.

PC’ nin bazı özelliklerinden dolayı taşınmasının zor olduğu herkes tarafından bilinen ve şikayet edilen bir durumdur. Bu nedenle teknolojinin imkanlarından faydalanılarak laptoplar ortaya çıkmıştır. Bilişim şirketleri bu laptopları farklı boyut ve özelliklerde tasarlamışlardır. Laptopların en büyük özelliği taşınabilir durumda olmasıdır. Çünkü insanlar laptopu sadece internete girmek dışında birçok programı kullanmak için da kullanmaktadırlar. Özellikle iş yerlerinde laptopların büyük önemi bulunmaktadır.

Bu sorunların önüne geçebilmek için, teknik servis elemanlarımız gerekli olan bütün bakım ve onarım uygulamalarını yapmaktadırlar. Bunun yanında firmamız müşteri memnuniyeti ön planda olduğu için güler yüzlü ve çalışkan bir ekip ile ilerlemektedir.