Irmak Bilgisayar Telefon
Irmak Bilgisayar Whatsapp

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

 

Misyonumuz,

Kitlelerde ve işletmelere yankı uyandıran mesajlar oluşturmaktır.

Markaların tüketicilerle derin bir bağ kurmalarına yardımcı olmak için geleneksel değerlerdeki ve modern fikirlerdeki uzmanlığımızı kullanıyoruz. Böylece markaların her türlü şartta hatırlanmasını sağlarız.

 

Markaların hızla değişen bir dünyada tam potansiyellerini gerçekleştirmelerine ve güncellemelerine yardımcı olmak için buradayız.

Markaların zorlu piyasa koşullarında müşterileriyle daha güçlü bağlar kurmalarının ve diğer şirketlere karşı rekabet avantajı kazanmalarının en güvenilir yolunun, analitik bir yaklaşımla düşünmekten geçtiğini düşünüyoruz.

 

Dijital teknolojiler hakkında yaratıcı markalaşma fikirleri ve içgörüler sunarken; müşteri ihtiyaçlarına öncelik veriyor ve birikimlerimiz sayesinde benzersiz deneyimler sunuyoruz.

 

Biz Kimiz?

Teknoloji devlerine farklı sektörlerde başarılı markalar yaratma konusunda uzman deneyimimizle beraber, tasarım, pazarlama stratejisi, web geliştirme, yazılım ve teknik servis alanlarında uzman bir ekibimiz var.

İşletmelerin 360 derece pazarlama iletişimi yapmalarına yardımcı olmak için, psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanıyoruz.

Müşteriye özel çözümlerle, hem markalaşmanın duygusal yönlerinden faydalanarak hem de birey ya da kurum olarak ifade ettiklerine sadık kalarak müşterilerimizin büyümeyi en üst düzeye çıkarmalarını her zamankinden daha kolay hale getiriyoruz.

Biz sadece bir şirket değiliz, profesyonel başarı için yaratıcılığın gücüne inanan bir aileyiz. İstanbul Beykoz da faaliyete geçen ofisimiz Dünyanın her yerinde işletmelere marka danışmanlığı yapıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Irmak Bilgisayar olarak hizmet vermekten onur duyarız.

Web Yazılım

Kullanmayı planladığınız yazılımı sizinle eş güdümlü çalışarak en doğru ve verimli şekilde hazırlarız.

Web Tasarım

Tasarım, içerik, işlev ve kullanılabilirlik arasında ince bir denge yaratır, kimliğinizi doğru yansıtacak siteler hazırlarız.

E-Ticaret

İnternet üzerinde satışa başlamak ve mevcut satışları doğru adımlarla artmasını sağlarız.

Dijital Reklam

Google Ads Reklamları ile en doğru hedef kitlenize ulaştırır, rekabet ortamlarında maliyetinizi minimuma indiririz.

Bakım ve Onarım

IT sorunlarınız ile alakalı en uygun çözümler sunar ve iş devamlılığınızı maksimum seviyede tutarız.

Teknik Servis

Bilgisayar donanım ve yazılım sorunlarını gidererek, yedek parça gereksinimizi karşılarız.